Freysa AI
BRL
FAI / BRL

Kalkulaator Freysa AI kuni Brasiilia reaal

Muuda lihtsalt Freysa AI Brasiilia reaal-ks meie kalkulaatoriga. Tutvu konversiooni arenguga ja peamiste vastavustega FAI ja BRL vahel.

Krüptovaluutade konverter

Freysa AI
1 FAI=0,00 R$

Freysa AI - BRL — Turuandmed

R$0,0153+7,06%7d: +44,26%

Turu kapitalisatsioon

R$127,1M

24h maht

R$2,94M

Maksimaalne pakkumine

8,19B

Käibes olev pakkumine

8,19B

Tüüp

currency

Hind FAI/BRL - Freysa AI/Euro

0,00€↗ 7.06%
Laadimine...

Freysa AI hind on tõusnud

Freysa AI väärtus on R$0,0153. See tähendab, et 5 FAI ostmiseks pead maksma R$0,0767. Vastupidi, R$1,00 abil saad osta kokku 65,21814641 FAI, samas kui R$50,00 võimaldaks sul soetada 3260,90732074 FAI.

Viimase 7 päeva jooksul on Freysa AI hind kasvanud +44,26%. Samas, viimase 24 tunni jooksul on hind muutunud +7,06%.

FAI konversioon BRL

Kogus02.07.2026, 21:21
0.5 FAIR$0,007667
1 FAIR$0,0153
2 FAIR$0,0307
5 FAIR$0,0767
10 FAIR$0,1533
50 FAIR$0,7667
100 FAIR$1,53
500 FAIR$7,67
1000 FAIR$15,33

BRL konversioon FAI

Kogus02.07.2026, 21:21
R$0,50000.00766658 FAI
R$1,000.01533316 FAI
R$2,000.03066631 FAI
R$5,000.07666578 FAI
R$10,000.15333156 FAI
R$50,000.76665779 FAI
R$100,001.53331558 FAI
R$500,007.66657790 FAI
R$1.000,0015.33315580 FAI

Osta Freysa AI turvaliselt

Registreeru Bit2Me-s ja pääse kõige usaldusväärsemale krüptovaluutade vahetusplatvormile, et osta ja müüa Freysa AI turvaliselt.

Mis on Freysa AI?

Freysa AI (FAI) is an innovative adversarial agent game that combines artificial intelligence and blockchain technology. In this game, participants interact with a sophisticated chatbot interface, attempting to persuade the AI to transfer a cryptocurrency prize pool to them. Each interaction not only tests the players' creativity but also contributes to the game's economy through the FAI token. The FAI token is at the core of Freysa AI's economic model. With a total supply of 8.19 billion tokens, FAI is used as a reward mechanism and means of transferring value within the Freysa ecosystem. Fifteen percent of the fee from each message is directly converted into FAI tokens and deposited into the players' wallets, creating a continuous demand for the token and rewarding active participation. This structure encourages constant interaction and reinforces the growth of the game.

Korduma kippuvad küsimused Freysa AI kalkulaatori kohta

1 Freysa AI hind BRL-s muutub pidevalt turu kõikumiste tõttu. Praegu maksab 1 Freysa AI R$0,0153 BRL. Kasuta meie Freysa AI konverterit, et teada saada hetkeline väärtus ja teha teadlikke otsuseid.

Ava oma konto nüüd ja saa 15€

Registreeru maailma kõige lihtsamal, turvalisemal ja täielikumal platvormil

Alusta nüüd