Act I The AI Prophecy
USD
ACT / USD

Kalkulators no Act I The AI Prophecy uz ASV dolārs

Viegli pārvērst Act I The AI Prophecy uz ASV dolārs ar mūsu kalkulatoru. Uzziniet konversijas attīstību un galvenās ekvivalences starp ACT un USD.

Kriptovalūtu konvertors

Act I The AI Prophecy
1 ACT=0,00 $

Act I The AI Prophecy uz USD — Tirgus dati

$0.009478-5,25%7d: +22,72%

Tirgus kapitalizācija

$8,9M

24h apjoms

$18,32M

Maksimālais piedāvājums

1B

Apgrozībā esošais piedāvājums

948,24M

Tips

currency

Cena ACT/USD - Act I The AI Prophecy/Euro

0,00€↘ 5.25%
Ielādē...

Cenas Act I The AI Prophecy ir kāpj

Act I The AI Prophecy vērtība ir $0.009478. Proti, lai iegādātos 5 ACT, tev būs jāmaksā $0.0474. Savukārt, ar $1.00 tu varēsi iegādāties kopumā 105,50820265 ACT, kamēr $50.00 ļautu veikt pirkumu par 5275,41013269 ACT.

Pēdējo 7 dienu laikā Act I The AI Prophecy cena ir palielinājies par +22,72%. Savukārt pēdējās 24 stundās cena ir mainījusies par -5,25%.

Konversija ACT uz USD

Daudzums02.07.2026 19:29
0.5 ACT$0.004739
1 ACT$0.009478
2 ACT$0.0190
5 ACT$0.0474
10 ACT$0.0948
50 ACT$0.4739
100 ACT$0.9478
500 ACT$4.74
1000 ACT$9.48

Konversija USD uz ACT

Daudzums02.07.2026 19:29
$0.50000.00473897 ACT
$1.000.00947794 ACT
$2.000.01895587 ACT
$5.000.04738968 ACT
$10.000.09477936 ACT
$50.000.47389680 ACT
$100.000.94779361 ACT
$500.004.73896804 ACT
$1,000.009.47793607 ACT

Iegādājieties Act I The AI Prophecy droši

Reģistrējieties Bit2Me un piekļūstiet visuzticamākajai kriptovalūtu apmaiņas platformai, lai droši iegādātos un pārdotu Act I The AI Prophecy.

Kas ir Act I The AI Prophecy?

Act I: The AI Prophecy (ACT) is a decentralized and open-source protocol that seeks to redefine interaction with artificial intelligence. Unlike traditional approaches focused on utility and security, this project promotes an ecosystem where multiple AI systems can collaborate with each other and with human users, encouraging innovative and unconventional interactions. The ACT token, based on the Solana network, powers this ecosystem, enabling participation in AI projects, community initiatives, and rewarding contributors. ACT positions itself as a key tool for the development of a more open and experimental AI.

Pārveidot Act I The AI Prophecy citās valūtās

Biežāk uzdotie jautājumi par Act I The AI Prophecy kalkulatoru

1 Act I The AI Prophecy cena uz USD pastāvīgi mainās tirgus svārstību dēļ. Pašlaik 1 Act I The AI Prophecy maksā $0.009478 USD. Izmantojiet mūsu Act I The AI Prophecy konvertoru, lai uzzinātu aktuālo vērtību uzreiz un pieņemtu informētus lēmumus.

Atver savu kontu tagad un saņem 15€

Reģistrējies pasaulē vieglākajā, drošākajā un pilnīgākajā platformā

Sākt tagad