Pi Network
EUR
PI / EUR

Pi Network - Euro hesaplayıcı — canlı döviz kuru

Pi Network’nin Euro karşılığında şu an ne kadar ettiğini görün. Her tutarı hesaplayın, döviz kurlarını karşılaştırın ve güncel PI/EUR piyasa verileriyle karar verin.

Canlı fiyat · MiCA düzenlemeli · 319+ kripto para

Kripto hesaplayıcı

Pi Network
1 PI=

Gösterge piyasa fiyatı. Gerçek kur ücretler ve spread nedeniyle değişebilir.

Yükleniyor...

Pi NetworkileEUR— Piyasa verileri

0,0704€+2,45%7d: -7,51%

Piyasa değeri

768,77M€

24 saatlik Hacim

9,47M€

Maksimum arz

100B

Dolaşımdaki tedarik

16,86B

Tip

currency

Pi Network fiyatı düşüyor

Pi Network değerinin 0,0704€ olduğunu belirtir. Yani, 5 PI satın almak için 0,3521€ ödemeniz gerekecek. Tersine, 1,00€ ile toplam 14,2004685 PI satın alabilirsiniz, oysa 50,00€ size 710,02342498 PI satın alma imkanı tanır.

Son 7 günde, Pi Network fiyatı azalmış bir -7,51% oldu. Son 24 saatte ise fiyat +2,45% değişti.

PI'dan EUR'e dönüşüm

Miktar30.07.2026 17:06
0.5 PI0,0352€
1 PI0,0704€
2 PI0,1408€
5 PI0,3521€
10 PI0,7042€
50 PI3,52€
100 PI7,04€
500 PI35,21€
1000 PI70,42€

EUR'dan PI'e dönüşüm

Miktar30.07.2026 17:06
0,5000€7,10023425 PI
1,00€14,2004685 PI
2,00€28,400937 PI
5,00€71,0023425 PI
10,00€142,004685 PI
50,00€710,02342498 PI
100,00€1.420,04684996 PI
500,00€7.100,23424978 PI
1.000,00€14.200,46849957 PI

Az önce hesapladığınız fiyattan Pi Network alın

EUR döviz kurunu gördünüz. Aynı şeffaflık ve piyasa fiyatıyla Bit2Me’de bir sonraki adımı atın.

Hemen Pi Network al

Pi Network nedir?

Pi Network (PI) is worth 0,0704€ in EUR (EUR) with a 24h change of +2,45%. 24h volume: 9,47M€. Convert 100,00€ to about 1.420,04684996 PI PI at the current rate. Ranked #39 globally by market cap.

Pi Network is a platform that aims to make cryptocurrencies accessible to everyone, allowing users to mine its native token, PI, directly from their mobile phones. Through a trust-based user validation model, the network prioritizes energy efficiency and inclusion, eliminating the need for specialized hardware or advanced technical knowledge. This accessibility has fostered a global community around the everyday use and gradual adoption of blockchain technology. The PI token acts as the driving force of the Pi Network ecosystem. It is used for transactions, interacting with decentralized applications built on the network, and participating in key decisions through community governance mechanisms. As Pi moves towards its open mainnet phase, its goal is to establish itself as a useful tool within a digital economy managed by its own users, thus fostering a decentralized and participatory environment.

For euro payments, 100,00€ is a common reference amount when converting Pi Network (PI) through SEPA. EUR

Hesaplayıcı, dönüştürücü ve canlı Pi Network/Euro kuru

  • Pi Network - Euro hesaplayıcı

    Güncel PI/EUR piyasa kuruyla anında her tutarı hesaplayın.

  • Pi Network ne kadar eder?

    1 PI’nin EUR karşılığını görün ve kayıt olmadan dönüştürün.

  • Kripto hesaplayıcı

    Pi Network ve 320+ varlığı EUR, USD ve diğer para birimlerine Bit2Me’de dönüştürün.

Pi Network almaya hazır mısınız?

MiCA lisanslı Avrupa kripto platformunda milyonlarca kullanıcıya katılın. Pi Network’yi güvenli saklama ve dilinizde destekle dakikalar içinde alın. Ücretsiz hesap · Taahhüt yok

Hesap oluştur

Ücretsiz hesap · Taahhüt yok

Hesap oluştur

Bit2Me uygulamasını indirin

Bit2Me uygulamasıyla telefonunuzdan dakikalar içinde kripto işlemi yapın.

Pi Network (PI) fiyatını takip etmek için neden Bit2Me kullanmalısınız?

Gerçek zamanlı piyasa verileri

Bit2Me'de canlı grafikler, temel metrikler ve piyasa güncellemeleriyle Pi Network fiyatını takip edin.

AB'de düzenlenmiş platform

Bit2Me, İspanya Merkez Bankası'na kayıtlıdır ve Avrupa Birliği'nde MiCA standartlarına göre faaliyet gösterir.

Tam kripto paketi

Tek bir platformdan 400+ kripto para birimine, Wallet, Pro, Earn ve Card'a erişin.

7/24 müşteri desteği

İhtiyaç duyduğunuzda, birden fazla destek kanalı üzerinden kendi dilinizde yardım alın.

Pi Network hesaplayıcı hakkında sık sorulan sorular

1 Pi Network değeri EUR karşısında piyasayla değişir. Şu anda 1 Pi Network = 0,0704€ EUR. Güncel eşdeğer için hesaplayıcıyı kullanın.

Hesabınızı şimdi açın ve 15€ alın

Dünyanın en kolay, en güvenli ve en kapsamlı platformuna kaydolun

Şimdi başlayın
Kripto para birimlerini kullanmaya başlayın