Stellar Lumens vs Huma Finance

Σύγκριση τιμών σε πραγματικό χρόνο μεταξύ Stellar Lumens και Huma Finance

Νικητής 24ω

Stellar Lumens

XLM

0,1740€

0.50%

VS

Huma Finance

HUMA

0,0192€

1.35%

Stellar Lumens vs Huma Finance — Στατιστικά

ΜετρικήXLMHUMA
Τιμή0,1740€0,0192€
Κεφαλαιοποίηση αγοράς5,95B€33,42M€
Όγκος 24ω243,89M€7,95M€
Μεταβολή 24ω+0.50%-1.35%
Μεταβολή 7η+8.33%-4.32%
Μέγιστη προσφορά10B
Συνολική προσφορά50B10B
Φόρτωση...

Συχνές ερωτήσεις

Το Stellar Lumens είναι κρυπτονόμισμα τύπου currency, ενώ το Huma Finance είναι τύπου currency. Διαφέρουν σε τεχνολογία, περιπτώσεις χρήσης και χαρακτηριστικά αγοράς.

Συγκρίνετε το Stellar Lumens με άλλα κρυπτονομίσματα

Αγοράστε Stellar Lumens ή Huma Finance σήμερα

Ανοίξτε τον λογαριασμό σας και ξεκινήστε να επενδύετε σε κρυπτονομίσματα

Άνοιξε τον λογαριασμό σου τώρα και πάρε 15€

Εγγράψου στην πιο εύκολη, ασφαλή και ολοκληρωμένη πλατφόρμα στον κόσμο

Ξεκίνα τώρα