Shiba Inu vs dogwifhat

Shiba Inu trades at 0,00000471€ and dogwifhat at 0,1697€ in EUR. Over 24h, Shiba Inu leads with +1,52%. Market cap ratio: 16.3.

Shiba Inu

Shiba Inu

SHIB

Johtava 24h

0,00000471€

1.52%

8 tulosta

VS

0,1697€

1.03%

8 tulosta

Normalized to base 100, over 7 days dogwifhat moved +46,28% vs Shiba Inu at +23,91%. Based on one-week chart data.

Shiba Inu vs dogwifhat — Tilastot

MittariSHIBWIF
Hinta0,00000471€0,1697€
Markkina-arvo2,79B€170,8M€
24h Volyymi87,01M€43,48M€
24h Muutos+1.52%+1.03%
7pv Muutos+23.91%+46.28%
MaksimitarjontaRajaton998,93M
Kokonaistarjonta589 496,25B998,93M

Pikakatsaus

  • Shiba Inu:lla on noin 16.3× dogwifhat:n markkina-arvo.

1 SHIB vastaa noin 0.00 WIF nykyhinnalla.

Usein kysytyt kysymykset: Shiba Inu vs dogwifhat

Tällä hetkellä Shiba Inu maksaa 0,00000471€ ja dogwifhat 0,1697€.

Miksi vertailla Shiba Inu ja dogwifhat Bit2Messä?

Markkinatiedot rinnakkain

Vertaa Shiba Inu ja dogwifhat reaaliaikaisilla hinnoilla, kaavioilla ja avainluvuilla yhdessä paikassa.

EU-säännelty alusta

Bit2Me on rekisteröity Espanjan keskuspankissa ja toimii MiCA-standardien mukaisesti EU:ssa.

Täydellinen kryptopaketti

Pääsy 400+ kryptovaluuttaan, Walletiin, Prohon, Earniin ja Cardiin yhdestä alustasta.

Asiakastuki 24/7

Apua omalla kielelläsi tarvittaessa useiden kanavien kautta.

Avaa tilisi nyt ja saa 15€

Rekisteröidy maailman helpoimmalle, turvallisimmalle ja kattavimmalle alustalle

Aloita nyt
Aloita kryptovaluuttojen käyttö