Shiba Inu vs Zebec Network

Shiba Inu trades at 0,00000448€ and Zebec Network at 0,002018€ in EUR. Over 24h, Shiba Inu leads with −3,01%. Market cap ratio: 12.7.

Shiba Inu

Shiba Inu

SHIB

Johtava 24h

0,00000448€

3.01%

8 tulosta

VS

0,002018€

5.57%

8 tulosta

Normalized to base 100, over 7 days Zebec Network moved +6,47% vs Shiba Inu at +1,30%. Based on one-week chart data.

Shiba Inu vs Zebec Network — Tilastot

MittariSHIBZBCN
Hinta0,00000448€0,002018€
Markkina-arvo2,63B€207,93M€
24h Volyymi38,65M€7,75M€
24h Muutos-3.01%-5.57%
7pv Muutos+1.13%+3.89%
MaksimitarjontaRajaton100B
Kokonaistarjonta589 495,73B100B

Pikakatsaus

  • Shiba Inu:lla on noin 12.7× Zebec Network:n markkina-arvo.

1 SHIB vastaa noin 0.00 ZBCN nykyhinnalla.

Usein kysytyt kysymykset: Shiba Inu vs Zebec Network

Tällä hetkellä Shiba Inu maksaa 0,00000448€ ja Zebec Network 0,002018€.

Miksi vertailla Shiba Inu ja Zebec Network Bit2Messä?

Markkinatiedot rinnakkain

Vertaa Shiba Inu ja Zebec Network reaaliaikaisilla hinnoilla, kaavioilla ja avainluvuilla yhdessä paikassa.

EU-säännelty alusta

Bit2Me on rekisteröity Espanjan keskuspankissa ja toimii MiCA-standardien mukaisesti EU:ssa.

Täydellinen kryptopaketti

Pääsy 400+ kryptovaluuttaan, Walletiin, Prohon, Earniin ja Cardiin yhdestä alustasta.

Asiakastuki 24/7

Apua omalla kielelläsi tarvittaessa useiden kanavien kautta.

Avaa tilisi nyt ja saa 15€

Rekisteröidy maailman helpoimmalle, turvallisimmalle ja kattavimmalle alustalle

Aloita nyt
Aloita kryptovaluuttojen käyttö