WhiteBIT Coin vs Goldfinch

WhiteBIT Coin trades at 62,09€ and Goldfinch at 0,0295€ in EUR. Over 24h, WhiteBIT Coin leads with +1,29%. Market cap ratio: 2,617.

WhiteBIT Coin

WhiteBIT Coin

WBT

Johtava 24h

62,09€

1.29%

8 tulosta

VS

0,0295€

5.76%

8 tulosta

Normalized to base 100, over 7 days WhiteBIT Coin moved +32,99% vs Goldfinch at +16,22%. Based on one-week chart data.

WhiteBIT Coin vs Goldfinch — Tilastot

MittariWBTGFI
Hinta62,09€0,0295€
Markkina-arvo7,33B€2,8M€
24h Volyymi119,57M€171,9K€
24h Muutos+1.29%-5.76%
7pv Muutos+33.03%+16.22%
Maksimitarjonta400M114,29M
Kokonaistarjonta293,65M114,29M

Pikakatsaus

  • WhiteBIT Coin:lla on noin 2,617× Goldfinch:n markkina-arvo.

1 WBT vastaa noin 2,104 GFI nykyhinnalla.

Usein kysytyt kysymykset: WhiteBIT Coin vs Goldfinch

Tällä hetkellä WhiteBIT Coin maksaa 62,09€ ja Goldfinch 0,0295€.

Miksi vertailla WhiteBIT Coin ja Goldfinch Bit2Messä?

Markkinatiedot rinnakkain

Vertaa WhiteBIT Coin ja Goldfinch reaaliaikaisilla hinnoilla, kaavioilla ja avainluvuilla yhdessä paikassa.

EU-säännelty alusta

Bit2Me on rekisteröity Espanjan keskuspankissa ja toimii MiCA-standardien mukaisesti EU:ssa.

Täydellinen kryptopaketti

Pääsy 400+ kryptovaluuttaan, Walletiin, Prohon, Earniin ja Cardiin yhdestä alustasta.

Asiakastuki 24/7

Apua omalla kielelläsi tarvittaessa useiden kanavien kautta.

Avaa tilisi nyt ja saa 15€

Rekisteröidy maailman helpoimmalle, turvallisimmalle ja kattavimmalle alustalle

Aloita nyt
Aloita kryptovaluuttojen käyttö