Bitcoin Cash vs Qtum

Bitcoin Cash trades at 218,18€ and Qtum at 0,7018€ in EUR. Over 24h, Bitcoin Cash leads with +2,51%. Market cap ratio: 58.5.

Bitcoin Cash

Bitcoin Cash

BCH

Líder 24h

218,18€

2.51%

8 výsledkov

VS

0,7018€

2.23%

8 výsledkov

Normalized to base 100, over 7 days Qtum moved -8,21% vs Bitcoin Cash at -9,58%. Based on one-week chart data.

Bitcoin Cash vs Qtum — Štatistiky

MetrikaBCHQTUM
Cena218,18€0,7018€
Trhová kapitalizácia4,4B€75,24M€
Objem 24h74,25M€1,55M€
Zmena 24h+2.51%-2.23%
Zmena 7d-8.75%-7.38%
Maximálna ponuka21MNeobmedzené
Celková ponuka20,08M107,82M

Rýchly prehľad

  • Bitcoin Cash má približne 58.5× trhovú kapitalizáciu Qtum.

1 BCH sa rovná približne 311 QTUM pri aktuálnej cene.

Často kladené otázky o Bitcoin Cash vs Qtum

Momentálne Bitcoin Cash stojí 218,18€ a Qtum 0,7018€.

Prečo porovnávať Bitcoin Cash a Qtum na Bit2Me?

Trhové údaje vedľa seba

Porovnajte Bitcoin Cash a Qtum s live cenami, grafmi a kľúčovými metrikami na jednom mieste.

Platforma regulovaná v EÚ

Bit2Me je registrovaná v Banco de España a funguje podľa MiCA v EÚ.

Kompletná krypto sada

Prístup k 400+ kryptomenám, Wallet, Pro, Earn a Card z jednej platformy.

Zákaznícka podpora 24/7

Pomoc vo vašom jazyku, keď ju potrebujete, cez viacero kanálov.

Otvor si účet teraz a získaj 15€

Zaregistruj sa na najjednoduchšej, najbezpečnejšej a najkompletnejšej platforme na svete

Začať teraz
Začnite používať kryptomeny