Peanut the Squirrel
ARS
PNUT / ARS

Kalkylator för Peanut the Squirrel till Argentinsk peso

Konvertera enkelt Peanut the Squirrel till Argentinsk peso med vår kalkylator. Lär dig om utvecklingen av konverteringen och de viktigaste ekvivalenserna mellan PNUT och ARS.

Kryptovalutaomvandlare

Peanut the Squirrel
1 PNUT=0,00 ARS

Peanut the Squirrel till ARS — Marknadsdata

68,66 ARS+3,66%7d: +11,17%

Börsvärde

68,72B ARS

24h-volym

16,23B ARS

Maximal utbud

1B

Cirkulerande utbud

999,84M

Typ

currency

Priset på PNUT/ARS - Peanut the Squirrel/Euro

0,00€↗ 3.66%
Laddar...

Priset på Peanut the Squirrel är ökar

Värdet av Peanut the Squirrel är 68,66 ARS. Det vill säga, för att köpa 5 PNUT måste du betala 343,31 ARS. Å andra sidan, med 1,00 ARS kan du köpa totalt 0,01456415 PNUT, medan 50,00 ARS skulle tillåta dig att göra ett köp av 0,72820764 PNUT.

Under de senaste 7 dagarna har priset på Peanut the Squirrel ökat ett +11,17%. Medan, under de senaste 24 timmarna, har priset ändrats med +3,66%.

Konvertering PNUT till ARS

Mängd2026-07-02 20:10
0.5 PNUT34,33 ARS
1 PNUT68,66 ARS
2 PNUT137,32 ARS
5 PNUT343,31 ARS
10 PNUT686,62 ARS
50 PNUT3.433,09 ARS
100 PNUT6.866,17 ARS
500 PNUT34.330,87 ARS
1000 PNUT68.661,73 ARS

Konvertering ARS till PNUT

Mängd2026-07-02 20:10
0,5000 ARS34.33086729 PNUT
1,00 ARS68.66173458 PNUT
2,00 ARS137.32346915 PNUT
5,00 ARS343.30867288 PNUT
10,00 ARS686.61734577 PNUT
50,00 ARS3433.08672883 PNUT
100,00 ARS6866.17345766 PNUT
500,00 ARS34330.86728832 PNUT
1.000,00 ARS68661.73457663 PNUT

Köp Peanut the Squirrel säkert

Registrera dig på Bit2Me och få tillgång till den mest pålitliga plattformen för kryptovalutautbyte för att köpa och sälja Peanut the Squirrel säkert.

Vad är Peanut the Squirrel?

Peanut the Squirrel (PNUT) is a memecoin that has captured the attention of the crypto community, created in tribute to Peanut, a squirrel that became a viral symbol on the internet. Following the controversy over its confiscation and subsequent euthanasia by the New York Department of Environmental Conservation, Peanut's story generated a wave of reactions on social media, including comments from figures like Elon Musk and Donald Trump, who criticized the government actions. The $PNUT token, launched on the Solana blockchain, is distinguished by its community spirit and humorous nature, typical of a memecoin. With a total supply of 999,856,448 tokens, its launch was carried out through a "fair release" process, promoting the equitable participation of interested parties. The $PNUT community has grown rapidly, attracting thousands of followers who share and celebrate Peanut's story, consolidating its presence in the cryptocurrency space.

Konvertera Peanut the Squirrel till andra valutor

Vanliga frågor om kalkylatorn för Peanut the Squirrel

Priset för 1 Peanut the Squirrel i ARS ändras ständigt på grund av marknadsfluktuationer. För närvarande är 1 Peanut the Squirrel värt 68,66 ARS ARS. Använd vår konverterare för Peanut the Squirrel för att ta reda på det uppdaterade värdet i realtid och fatta informerade beslut.

Öppna ditt konto nu och få 15€

Registrera dig på världens enklaste, säkraste och mest kompletta plattform

Börja nu