Shiba Inu vs Sui

Shiba Inu trades at 0,00000433€ and Sui at 0,5995€ in EUR. Over 24h, Shiba Inu leads with +3,11%. Market cap ratio: —.

Shiba Inu

Shiba Inu

SHIB

Κορυφαίο 24ω

0,00000433€

3.11%

8 αποτελέσματα

VS

0,5995€

0.94%

8 αποτελέσματα

Normalized to base 100, over 7 days Sui moved -4,79% vs Shiba Inu at -12,75%. Based on one-week chart data.

Shiba Inu vs Sui — Στατιστικά

ΜετρικήSHIBSUI
Τιμή0,00000433€0,5995€
Κεφαλαιοποίηση αγοράς2,54B€2,45B€
Όγκος 24ω135,68M€102,34M€
Μεταβολή 24ω+3.11%+0.94%
Μεταβολή 7η-12.92%-4.66%
Μέγιστη προσφοράΑπεριόριστο10B
Συνολική προσφορά589.496,5B10B

Σύντομη επισκόπηση

  • Το Shiba Inu και το Sui έχουν παρόμοια κεφαλαιοποίηση.

1 SHIB ισούται με περίπου 0.00 SUI στην τρέχουσα τιμή.

Συχνές ερωτήσεις για Shiba Inu vs Sui

Γιατί να συγκρίνετε Shiba Inu και Sui στο Bit2Me;

Δεδομένα αγοράς δίπλα-δίπλα

Συγκρίνετε Shiba Inu και Sui με ζωντανές τιμές, γραφήματα και βασικά μετρικά σε ένα μέρος.

Πλατφόρμα ρυθμισμένη στην ΕΕ

Το Bit2Me είναι εγγεγραμμένο στην Τράπεζα της Ισπανίας και λειτουργεί σύμφωνα με MiCA στην ΕΕ.

Πλήρης crypto suite

Πρόσβαση σε 400+ κρυπτονομίσματα, Wallet, Pro, Earn και Card από μία πλατφόρμα.

Υποστήριξη πελατών 24/7

Βοήθεια στη γλώσσα σας, όποτε τη χρειάζεστε, μέσω πολλών καναλιών.

Άνοιξε τον λογαριασμό σου τώρα και πάρε 15€

Εγγράψου στην πιο εύκολη, ασφαλή και ολοκληρωμένη πλατφόρμα στον κόσμο

Ξεκίνα τώρα
Ξεκινήστε να χρησιμοποιείτε κρυπτονομίσματα