WhiteBIT Coin vs Zebec Network

WhiteBIT Coin trades at 70,85€ and Zebec Network at 0,002028€ in EUR. Over 24h, WhiteBIT Coin leads with −2,84%. Market cap ratio: 40.4.

WhiteBIT Coin

WhiteBIT Coin

WBT

Vodeći 24h

70,85€

2.84%

8 rezultata

VS

0,002028€

5.20%

8 rezultata

Normalized to base 100, over 7 days Zebec Network moved +6,39% vs WhiteBIT Coin at +1,19%. Based on one-week chart data.

WhiteBIT Coin vs Zebec Network — Statistike

MetrikaWBTZBCN
Cijena70,85€0,002028€
Tržišna kapitalizacija8,41B€208,22M€
Volumen 24h101,9M€7,76M€
Promjena 24h-2.84%-5.20%
Promjena 7d+0.37%+6.93%
Maksimalna ponuda400M100B
Ukupna ponuda293,36M100B

Brzi pregled

  • WhiteBIT Coin ima oko 40.4× tržišne kapitalizacije Zebec Network.

1 WBT iznosi oko 34,930 ZBCN po trenutnoj cijeni.

Često postavljana pitanja o WhiteBIT Coin vs Zebec Network

Trenutačno WhiteBIT Coin košta 70,85€, a Zebec Network 0,002028€.

Zašto usporediti WhiteBIT Coin i Zebec Network na Bit2Me?

Tržišni podaci jedan pored drugog

Usporedite WhiteBIT Coin i Zebec Network s cijenama uživo, grafikonima i ključnim metrikama na jednom mjestu.

Platforma regulirana u EU

Bit2Me je registriran kod Banco de España i radi prema MiCA standardima u EU.

Potpuni kripto paket

Pristup 400+ kriptovalutama, Walletu, Pro, Earn i Card s jedne platforme.

Korisnička podrška 24/7

Pomoć na vašem jeziku kad vam treba, putem više kanala.

Otvorite svoj račun sada i primite 15€

Registrirajte se na najlakšu, najsigurniju i najkompletniju platformu na svijetu

Započni sada
Počnite koristiti kriptovalute