Bio Protocol
EUR
BIO / EUR

Kalkulator Bio Protocol na Euro — kurs na żywo

Sprawdź, ile Bio Protocol jest teraz warte w Euro. Oblicz dowolną kwotę, porównaj kursy wymiany i podejmij decyzję na podstawie aktualnych danych rynkowych BIO/EUR.

Cena na żywo · Regulacja MiCA · Ponad 319 kryptowalut

Kalkulator kryptowalut

Bio Protocol
1 BIO=

Cena orientacyjna rynkowa. Rzeczywisty kurs może się różnić z powodu opłat i spreadu.

Ładowanie...

Bio ProtocolDoEUR— Dane rynkowe

0,0232€+0,03%7d: +3,42%

Kapitalizacja rynkowa

49,6M€

Objętość 24h

7,69M€

Maksymalna podaż

3,32B

Zasilanie w obiegu

3,32B

Typ

currency

Cena Bio Protocol wzrasta

Bio Protocol kosztuje 0,0232€. Oznacza to, że aby kupić 5 BIO zapłacisz 0,1159€, podczas gdy za 1,00€ możesz zakupić 43,14063848 BIO, a za 50,00€ otrzymasz 2157,03192407 BIO.

W ciągu ostatnich 7 dni cena Bio Protocol wzrosła o +3,42%. Natomiast w ciągu ostatnich 24 godzin cena zmieniła się o +0,03%.

Konwersja BIO do EUR

Ilość27.07.2026, 13:46
0.5 BIO0,0116€
1 BIO0,0232€
2 BIO0,0464€
5 BIO0,1159€
10 BIO0,2318€
50 BIO1,16€
100 BIO2,32€
500 BIO11,59€
1000 BIO23,18€

Konwersja EUR do BIO

Ilość27.07.2026, 13:46
0,5000€21,57031924 BIO
1,00€43,14063848 BIO
2,00€86,28127696 BIO
5,00€215,70319241 BIO
10,00€431,40638481 BIO
50,00€2157,03192407 BIO
100,00€4314,06384814 BIO
500,00€21 570,31924072 BIO
1.000,00€43 140,63848145 BIO

Kup Bio Protocol po cenie, którą właśnie obliczyłeś

Znasz już kurs wymiany EUR. Zrób kolejny krok na Bit2Me z tą samą przejrzystością i ceną rynkową.

Kup Bio Protocol teraz

Czym jest Bio Protocol?

At the current rate, 1 BIO equals 0,0232€ in EUR. 100,00€ converts to approximately 4314,06384814 BIO BIO. Use the live calculator below for any amount. Ranked #153 globally by market cap.

Bio Protocol to platforma zaprojektowana w celu przyspieszenia rozwoju naukowego poprzez finansowanie i zarządzanie zdecentralizowanymi projektami biotechnologicznymi. Jej celem jest umożliwienie globalnym społecznościom naukowców, pacjentów i inwestorów współpracy w tworzeniu i współdzieleniu nowych leków i terapii poprzez specjalistyczne zdecentralizowane autonomiczne organizacje biotechnologiczne, znane jako BioDAOs. Token natywny Bio Protocol, nazywany BIO, pełni istotne funkcje w ekosystemie. Oprócz ułatwiania transakcji, przyznaje posiadaczom prawa zarządzania, umożliwiając im wpływanie na kluczowe decyzje, takie jak wybór BioDAOs do wsparcia oraz alokacja zasobów do rozwoju aktywów własności intelektualnej. Takie podejście ma na celu demokratyzację badań naukowych i zachęcanie do aktywnego udziału społeczności w innowacjach biotechnologicznych.

For euro payments, 100,00€ is a common reference amount when converting Bio Protocol (BIO) through SEPA. EUR

Kalkulator, konwerter i kurs Bio Protocol/Euro na żywo

  • Kalkulator Bio Protocol na Euro

    Oblicz dowolną kwotę z bieżącym kursem rynkowym BIO/EUR.

  • Ile warte jest Bio Protocol?

    Sprawdź równowartość 1 BIO w EUR i konwertuj bez rejestracji.

  • Kalkulator kryptowalut

    Konwertuj Bio Protocol i ponad 320 aktywów na EUR, USD i inne waluty na Bit2Me.

Gotowy, by kupić Bio Protocol?

Dołącz do milionów użytkowników na licencjonowanej platformie crypto MiCA w Europie. Kup Bio Protocol w minuty z bezpiecznym custody i wsparciem w Twoim języku. Darmowe konto · Bez zobowiązań

Utwórz konto

Darmowe konto · Bez zobowiązań

Utwórz konto

Pobierz aplikację Bit2Me

Handluj krypto w kilka minut z telefonu dzięki aplikacji Bit2Me.

Dlaczego warto używać Bit2Me do śledzenia ceny Bio Protocol (BIO)?

Dane rynkowe w czasie rzeczywistym

Śledź cenę Bio Protocol dzięki wykresom na żywo, kluczowym wskaźnikom i aktualizacjom rynku na Bit2Me.

Platforma regulowana w UE

Bit2Me jest zarejestrowane w Banku Hiszpanii i działa zgodnie ze standardami MiCA w Unii Europejskiej.

Pełny pakiet krypto

Uzyskaj dostęp do ponad 400 kryptowalut, Wallet, Pro, Earn i Card z jednej platformy.

Obsługa klienta 24/7

Otrzymuj pomoc w swoim języku, kiedy jej potrzebujesz, przez wiele kanałów wsparcia.

Często zadawane pytania o kalkulator Bio Protocol

Wartość 1 Bio Protocol w EUR zmienia się wraz z rynkiem. Obecnie 1 Bio Protocol = 0,0232€ EUR. Użyj kalkulatora, aby zobaczyć aktualną równowartość.

Otwórz swoje konto teraz i odbierz 15€

Zarejestruj się na najłatwiejszej, najbezpieczniejszej i najbardziej kompletniej platformie na świecie

Zacznij teraz
Zacznij korzystać z kryptowalut