Pudgy Penguins
EUR
PENGU / EUR

Kalkulator od Pudgy Penguins do Evro

Enostavno pretvorite Pudgy Penguins v Evro z našim kalkulatorjem. Spoznajte razvoj pretvorbe in glavne ekvivalence med PENGU in EUR.

Pretvornik kriptovalut

Pudgy Penguins
1 PENGU=0,00 €

Pudgy Penguins v EUR — Tržni podatki

0,005892€+0,26%7d: +7,70%

Tržna kapitalizacija

370,1M€

24h obseg

64,21M€

Maksimalna ponudba

88,89B

Ponudba v obtoku

79,48B

Tip

currency

Cena PENGU/EUR - Pudgy Penguins/Euro

0,005892€↗ 0.26%
Nalagam...

Cena Pudgy Penguins je naraščajoče

Vrednost Pudgy Penguins je 0,005892€. To pomeni, da boš za nakup 5 PENGU moral plačati 0,0295€. Nasprotno, s 1,00€ boš lahko kupil skupno 169,72165648 PENGU, medtem ko bi ti 50,00€ omogočil nakup 8486,08282417 PENGU.

V zadnjih 7 dneh je cena Pudgy Penguins povečano za +7,70%. Medtem, v zadnjih 24 urah, se je cena spremenila za +0,26%.

Pretvorba PENGU v EUR

Količina04. 07. 2026, 13:41
0.5 PENGU0,002946€
1 PENGU0,005892€
2 PENGU0,0118€
5 PENGU0,0295€
10 PENGU0,0589€
50 PENGU0,2946€
100 PENGU0,5892€
500 PENGU2,95€
1000 PENGU5,89€

Pretvorba EUR v PENGU

Količina04. 07. 2026, 13:41
0,5000€0.00294600 PENGU
1,00€0.00589200 PENGU
2,00€0.01178400 PENGU
5,00€0.02946000 PENGU
10,00€0.05892000 PENGU
50,00€0.29460000 PENGU
100,00€0.58920000 PENGU
500,00€2.94600000 PENGU
1.000,00€5.89200000 PENGU

Kupite Pudgy Penguins na varen način

Registrirajte se na Bit2Me in dostopajte do najbolj zaupanja vredne platforme za izmenjavo kriptovalut, da varno kupite in prodate Pudgy Penguins.

Kaj je Pudgy Penguins?

Pudgy Penguins (PENGU) is the official token of the Pudgy Penguins universe, designed to connect the digital world of NFTs with real experiences and interactive games. Its core utility lies in Pudgy World, a metaverse environment where you can use PENGU to customise your penguin, participate in activities, and earn rewards. Additionally, this token allows access to exclusive merchandise launches, special auctions, and community events, making it much more than just a virtual currency. The most attractive aspect of PENGU is how it drives active participation within a fun, friendly, and open community. It allows users to get involved in project decisions through community voting, giving them a direct voice in its evolution, and promotes a constant cycle of interaction: you earn, use PENGU, and gain access to new experiences. All this with fast and economical transactions thanks to its integration on the Solana network.

Pogosta vprašanja o kalkulatorju za Pudgy Penguins

Cena 1 Pudgy Penguins v EUR se nenehno spreminja zaradi nihanj na trgu. Trenutno 1 Pudgy Penguins stane 0,005892€ EUR. Uporabite naš pretvornik Pudgy Penguins, da takoj spoznate posodobljeno vrednost in sprejmete informirane odločitve.

Odprite svoj račun zdaj in prejmite 15€

Registrirajte se na najbolj enostavni, varni in celoviti platformi na svetu

Začnite zdaj