Nakamoto Games
USD
NAKA / USD

Kalkulator od Nakamoto Games do Ameriški dolar

Enostavno pretvorite Nakamoto Games v Ameriški dolar z našim kalkulatorjem. Spoznajte razvoj pretvorbe in glavne ekvivalence med NAKA in USD.

Pretvornik kriptovalut

Nakamoto Games
1 NAKA=0,00 $

Nakamoto Games v USD — Tržni podatki

$0.0224−1,79%7d: −21,88%

Tržna kapitalizacija

$1,48M

24h obseg

$690,9K

Maksimalna ponudba

180M

Ponudba v obtoku

180M

Tip

currency

Cena NAKA/USD - Nakamoto Games/Euro

0,00€↘ 1.79%
Nalagam...

Cena Nakamoto Games je padajoče

Vrednost Nakamoto Games je $0.0224. To pomeni, da boš za nakup 5 NAKA moral plačati $0.1120. Nasprotno, s $1.00 boš lahko kupil skupno 44,6288423 NAKA, medtem ko bi ti $50.00 omogočil nakup 2231,44211487 NAKA.

V zadnjih 7 dneh je cena Nakamoto Games zmanjšano za −21,88%. Medtem, v zadnjih 24 urah, se je cena spremenila za −1,79%.

Pretvorba NAKA v USD

Količina02. 07. 2026, 19:27
0.5 NAKA$0.0112
1 NAKA$0.0224
2 NAKA$0.0448
5 NAKA$0.1120
10 NAKA$0.2241
50 NAKA$1.12
100 NAKA$2.24
500 NAKA$11.20
1000 NAKA$22.41

Pretvorba USD v NAKA

Količina02. 07. 2026, 19:27
$0.50000.01120352 NAKA
$1.000.02240703 NAKA
$2.000.04481407 NAKA
$5.000.11203517 NAKA
$10.000.22407034 NAKA
$50.001.12035171 NAKA
$100.002.24070343 NAKA
$500.0011.20351715 NAKA
$1,000.0022.40703430 NAKA

Kupite Nakamoto Games na varen način

Registrirajte se na Bit2Me in dostopajte do najbolj zaupanja vredne platforme za izmenjavo kriptovalut, da varno kupite in prodate Nakamoto Games.

Kaj je Nakamoto Games?

Nakamoto Games is a win-win gaming platform offering multiple fun and addictive crypto games. The platform will provide great earning opportunities for both players and non-players as we expect crypto gaming to continue to grow. The goal is to attract both gamers and game developers. Developers will also have the tools to launch and monetise their own game creations on the platform. We are building a complete ecosystem for games to win, not just a single game. Nakamoto Games itself is releasing new games to win frequently. Players will always have new versions to choose from, they will never get bored. In addition to internal releases, third party developers are encouraged to integrate their games through our SDK and increase the number of games released on our platform.

Pogosta vprašanja o kalkulatorju za Nakamoto Games

Cena 1 Nakamoto Games v USD se nenehno spreminja zaradi nihanj na trgu. Trenutno 1 Nakamoto Games stane $0.0224 USD. Uporabite naš pretvornik Nakamoto Games, da takoj spoznate posodobljeno vrednost in sprejmete informirane odločitve.

Odprite svoj račun zdaj in prejmite 15€

Registrirajte se na najbolj enostavni, varni in celoviti platformi na svetu

Začnite zdaj