XDC Network

Τιμή του XDC/EUR - XDC Network/Euro

0,0249€↘ 0.95%
Φόρτωση...

Και αν σήμερα είναι η καλύτερη στιγμή για να ξεκινήσεις; Δες την εξέλιξη της τιμής του XDC Network σε πραγματικό χρόνο και αποφάσισε μόνος σου.

Δεδομένα αγοράς του XDC Network

Τιμή

0,0249€

Αλλαγή τιμής (24H)

-0,95%

Αλλαγή τιμής (7D)

+2,06%

Μέγιστη προσφορά

-

Συνολική προσφορά

38,07B XDC

Πρόβλεψη XDC Network 2026

Making a forecast of the price of XDC Network is difícil. Its value will depend on a series of unpredictable factores. Despite this, many anticipate that the price of XDC Network could surpass its ATH if certain condiciones are met. For example, the introduction of MiCA in Europe may affect the price of XDC Network, as it will need to operate in a regulated environment. In addition, Bitcoin’s behavior will also influence it, as it is often what arrastra the rest of the market’s cryptocurrencies. We recommend conducting your own market analysis to always make the best determinación.

Πόσο θα ανέβει το XDC Network το 2030;

In the long term, the price evolution of XDC Network will largely depend on how Bitcoin, the king of the cryptocurrency market, fluctuates. The valor of XDC Network in 2030 will also depend on major news, events, political movements, and updates to the blockchain itself. If the predictions of some análisis come true, XDC Network could have a much higher price than it does now, but these forecasts should only be considered as a reference and never as something that will definitely happen.

Σχετικά με το XDC Network

XDC Network (XDC) is an enterprise-grade hybrid blockchain platform that combines the advantages of public and private chains to optimise commercial finance and the tokenisation of real-world assets. Compatible with the Ethereum Virtual Machine (EVM), the network uses a Delegated Proof of Stake (XDPoS) consensus mechanism, allowing it to process up to 2,000 transactions per second with low fees and confirmation times of approximately two seconds. This architecture is designed to improve efficiency, security, and transparency in financial transactions and smart contracts. The network's native token, XDC, is used to pay transaction fees, deploy smart contracts, and participate in the platform's governance. Additionally, users can stake their XDC tokens to contribute to the network's security and receive rewards in return. The XDC Network's compatibility with the ISO 20022 payment messaging standard facilitates integration with financial institutions and developers looking to build applications on an efficient and secure blockchain platform.

Η τιμή του XDC Network είναι ανεβαίνει

Η αξία του XDC Network είναι 0,0249€. Δηλαδή, για να αγοράσεις 5 XDC, θα πρέπει να πληρώσεις 0,1244€. Αντίθετα, με 1,00€ μπορείς να αγοράσεις συνολικά 40.18920813 XDC, ενώ το 50,00€ θα σου επέτρεπε να κάνεις μια αγορά αξίας 2009.46040645 XDC.

Τις τελευταίες 7 ημέρες, η τιμή του XDC Network έχει αυξήθηκε ένα +2,06%. Ενώ, τις τελευταίες 24 ώρες, η τιμή έχει αλλάξει κατά -0,95%.

Μετατροπή XDC σε EUR

Ποσό05/07/2026, 08:26 π.μ.
0.5 XDC0,0124€
1 XDC0,0249€
2 XDC0,0498€
5 XDC0,1244€
10 XDC0,2488€
50 XDC1,24€
100 XDC2,49€
500 XDC12,44€
1000 XDC24,88€

Μετατροπή EUR σε XDC

Ποσό05/07/2026, 08:26 π.μ.
0,5000€20.09460406 XDC
1,00€40.18920813 XDC
2,00€80.37841626 XDC
5,00€200.94604064 XDC
10,00€401.89208129 XDC
50,00€2009.46040645 XDC
100,00€4018.92081289 XDC
500,00€20094.60406447 XDC
1.000,00€40189.20812894 XDC

Ιστορική τιμή του XDC Network

ΠερίοδοςΤιμή
Τώρα0,0249€
Πριν από μια μέρα0,0251€
Πριν από μια εβδομάδα0,0244€

Αγοράστε XDC Network με τη μέγιστη ασφάλεια

Αγοράστε XDC Network τώρα μέσω του Bit2Me. Θα χρειαστείτε μόνο λίγα λεπτά για να δημιουργήσετε έναν λογαριασμό και θα μπορείτε να αγοράσετε, να αποθηκεύσετε, να ανταλλάξετε και να πουλήσετε XDC Network μέσω του Bit2Me Wallet.

Αγοράστε XDC Network

Συγκρίσιμη κεφαλαιοποίηση αγοράς

24H

Συγκρίσιμο εμπορικό όγκο

24H

Τελευταία προσθήκες

24H

Με την ίδια κατηγορία

24H

Συγκρίνετε το XDC Network με άλλα κρυπτονομίσματα

Πόροι

Τι μπορείτε να κάνετε με XDC Network (XDC);

Γιατί να χρησιμοποιήσετε το Bit2Me για την παρακολούθηση της τιμής του XDC Network (XDC);

Δεδομένα αγοράς σε πραγματικό χρόνο

Παρακολουθήστε την τιμή του XDC Network με ζωντανά γραφήματα, βασικές μετρήσεις και ενημερώσεις αγοράς στο Bit2Me.

Ρυθμιζόμενη πλατφόρμα στην ΕΕ

Το Bit2Me είναι εγγεγραμμένο στην Τράπεζα της Ισπανίας και λειτουργεί σύμφωνα με τα πρότυπα MiCA στην Ευρωπαϊκή Ένωση.

Πλήρης crypto suite

Αποκτήστε πρόσβαση σε πάνω από 400 κρυπτονομίσματα, Wallet, Pro, Earn και Card από μία πλατφόρμα.

Υποστήριξη πελατών 24/7

Λάβετε βοήθεια στη γλώσσα σας, όποτε τη χρειάζεστε, μέσω πολλαπλών καναλιών υποστήριξης.

Συχνές ερωτήσεις για XDC Network (XDC)

Η Bit2Me συγκεντρώνει τιμές από πολλαπλές ρευστές αγορές για να εμφανίσει μια τιμή αναφοράς για το XDC Network. Αυτή τη στιγμή, το XDC εμφανίζεται γύρω στα 0,0249€ με μεταβολή 24 ωρών -0,95%. Τα γραφήματα και τα στατιστικά αγοράς σε αυτή τη σελίδα ενημερώνονται με τη δραστηριότητα συναλλαγών, ώστε να παρακολουθείτε την τιμή σε πραγματικό χρόνο.

Φόρτωση...

Η συναλλαγή υπόκειται στους όρους και τις προϋποθέσεις.

Κορυφαία χειρότερη απόδοση

Αλλαγή 24 H

Άνοιξε τον λογαριασμό σου τώρα και πάρε 15€

Εγγράψου στην πιο εύκολη, ασφαλή και ολοκληρωμένη πλατφόρμα στον κόσμο

Ξεκίνα τώρα