Wrapped Bitcoin
PLN
WBTC / PLN

Kalkulator Wrapped Bitcoin v Poljski zlot — tečaj v živo

Oglejte si, koliko je Wrapped Bitcoin zdaj vreden v Poljski zlot. Izračunajte poljuben znesek, primerjajte tečaje in se odločite z aktualnimi tržnimi podatki WBTC/PLN.

Cena v živo · Regulirano MiCA · Več kot 312 kriptovalut

Kalkulator kriptovalut

Wrapped Bitcoin
1 WBTC=—

Orientacijska tržna cena. Dejanski tečaj se lahko razlikuje zaradi provizij in spreada.

Nalagam...

Wrapped BitcoindoPLN— Tržni podatki

333 214,30 zł−1,25%7d: +2,72%

Tržna kapitalizacija

38,77B zł

24-urna glasnost

394,04M zł

Največja dobava

∞

Obtočna oskrba

116,1K

Vrsta

currency

Cena Wrapped Bitcoin je naraščajoče

Vrednost Wrapped Bitcoin je 333 214,30 zł. To pomeni, da boš za nakup 5 WBTC moral plačati 1 666 071,50 zł. Nasprotno, s 1,00 zł boš lahko kupil skupno 0,000003 WBTC, medtem ko bi ti 50,00 zł omogočil nakup 0,00015005 WBTC.

V zadnjih 7 dneh je cena Wrapped Bitcoin povečano za +2,72%. Medtem, v zadnjih 24 urah, se je cena spremenila za −1,25%.

Pretvorba WBTC v PLN

Količina06. 10. 2026, 06:29
0.5 WBTC166 607,15 zł
1 WBTC333 214,30 zł
2 WBTC666 428,60 zł
5 WBTC1 666 071,50 zł
10 WBTC3 332 143,00 zł
50 WBTC16 660 714,98 zł
100 WBTC33 321 429,97 zł
500 WBTC166 607 149,83 zł
1000 WBTC333 214 299,66 zł

Pretvorba PLN v WBTC

Količina06. 10. 2026, 06:29
0,5000 zł0,0000015 WBTC
1,00 zł0,000003 WBTC
2,00 zł0,000006 WBTC
5,00 zł0,00001501 WBTC
10,00 zł0,00003001 WBTC
50,00 zł0,00015005 WBTC
100,00 zł0,00030011 WBTC
500,00 zł0,00150054 WBTC
1 000,00 zł0,00300107 WBTC

Kupite Wrapped Bitcoin po ceni, ki ste jo pravkar izračunali

Videli ste tečaj PLN. Naredite naslednji korak na Bit2Me z enako transparentnostjo in tržno ceno.

Kupi Wrapped Bitcoin zdaj

Kaj je Wrapped Bitcoin?

Wrapped Bitcoin (WBTC) is worth 333 214,30 zł in PLN (PLN) with a 24h change of −1,25%. 24h volume: 394,04M zł. Convert 100,00 zł to about 0,00030011 WBTC WBTC at the current rate. Ranked #13 globally by market cap.

WBTC je token ERC-20, ustvarjen za predstavitev vrednosti Bitcoina na blockchainu Ethereum. Vrednost 1 WBTC je enaka 1 BTC, kar uporabnikom omogoča interakcijo s pametnimi pogodbami in protokoli, ki so zgrajeni v obstoječem ekosistemu decentraliziranih financ Ethereum, z uporabo vodilne kriptovalute na trgu. Ta token svojim uporabnikom omogoča, da Bitcoin spremenijo v finančni instrument, kar povečuje uporabnost in izkorišča veliko likvidnost, ki jo ima ta kriptovaluta znotraj ekosistema decentraliziranih financ.

Wrapped Bitcoin at a glance

Wrapped Bitcoin (WBTC) is an ERC-20 token on Ethereum designed to represent bitcoin within that ecosystem, with the promise of a 1:1 peg: for every WBTC minted there must be a real bitcoin held in custody. Its aim is to let BTC's value be used in Ethereum DeFi apps, something Bitcoin's own network does not offer natively.

Kalkulator, pretvornik in live tečaj Wrapped Bitcoin/Poljski zlot

  • Kalkulator Wrapped Bitcoin v Poljski zlot

    Takoj izračunajte poljuben znesek s trenutnim tržnim tečajem WBTC/PLN.

  • Koliko je Wrapped Bitcoin vreden?

    Preverite ekvivalent 1 WBTC v PLN in pretvorite brez registracije.

  • Kalkulator kriptovalut

    Pretvorite Wrapped Bitcoin in 320+ sredstev v PLN, USD in druge valute na Bit2Me.

Pripravljeni na nakup Wrapped Bitcoin?

Pridružite se milijonom uporabnikov na evropski kripto platformi z licenco MiCA. Kupite Wrapped Bitcoin v minutah z varnim skrbništvom in podporo v vašem jeziku. Brezplačen račun · Brez vezave

Ustvari račun

Brezplačen račun · Brez vezave

Ustvari račun

Prenesite aplikacijo Bit2Me

Trgujte s kripto v nekaj minutah s telefona z aplikacijo Bit2Me.

Zakaj uporabljati Bit2Me za spremljanje cene Wrapped Bitcoin (WBTC)?

Tržni podatki v realnem času

Spremljajte ceno Wrapped Bitcoin z grafikoni v živo, ključnimi metrikami in posodobitvami trga na Bit2Me.

Platforma regulirana v EU

Bit2Me je registriran pri Banki Španije in deluje v skladu s standardi MiCA v Evropski uniji.

Celovit kripto paket

Dostopajte do več kot 400 kriptovalut, Wallet, Pro, Earn in Card z ene platforme.

Podpora strankam 24/7

Prejmite pomoč v svojem jeziku, kadar koli jo potrebujete, prek več podpornih kanalov.

Pogosta vprašanja o kalkulatorju Wrapped Bitcoin

Odprite svoj račun zdaj in prejmite 15€

Registrirajte se na najbolj enostavni, varni in celoviti platformi na svetu

Začnite zdaj
Začnite uporabljati kriptovalute