8 rezultatov

Zebec Network

Zebec Network / Euro

Cena ZBCN/EUR - Zebec Network/Euro

0,001604€↗ 2.11%
Nalagam...
1 ZBCN=0,001604€

Orientacijska tržna cena. Dejanski tečaj se lahko razlikuje zaradi provizij in spreada.

ZBCN

Transakcija je predmet pogojev in določil.

Tržni podatki za Zebec Network

Cena

0,001604€

Sprememba cene (24H)

+2,11%

Sprememba cene (7D)

−2,24%

Maksimalna ponudba

100B ZBCN

Skupna ponudba

100B ZBCN

Napoved Zebec Network 2026

Making a forecast of the price of Zebec Network is difícil. Its value will depend on a series of unpredictable factores. Despite this, many anticipate that the price of Zebec Network could surpass its ATH if certain condiciones are met. For example, the introduction of MiCA in Europe may affect the price of Zebec Network, as it will need to operate in a regulated environment. In addition, Bitcoin’s behavior will also influence it, as it is often what arrastra the rest of the market’s cryptocurrencies. We recommend conducting your own market analysis to always make the best determinación.

Koliko se bo Zebec Network dvignil do leta 2030?

In the long term, the price evolution of Zebec Network will largely depend on how Bitcoin, the king of the cryptocurrency market, fluctuates. The valor of Zebec Network in 2030 will also depend on major news, events, political movements, and updates to the blockchain itself. If the predictions of some análisis come true, Zebec Network could have a much higher price than it does now, but these forecasts should only be considered as a reference and never as something that will definitely happen.

Ogled napovedi cene

O Zebec Network

Zebec Network (ZBCN) is a blockchain infrastructure project designed to facilitate real-world value flows in an efficient and decentralised way. Its primary goal is to transform the way money and assets move, enabling individuals, businesses and investors to access funds and tokens more quickly and easily. Zebec focuses on offering solutions such as real-time payments, payroll and cross-border remittances, making it a valuable tool for modern financial management. With its focus on interoperability and ease of use, Zebec seeks to remove traditional barriers that limit access to financial services. Zebec's native token, ZBCN, plays a pivotal role within the ecosystem, as it is used to perform transactions and access various functionalities of the platform. With a total supply of 100 billion ZBCN, the token is designed to be accessible and encourage active user participation. As the project continues to develop, Zebec Network is positioning itself as a key competitor in the DeFi space, offering innovative solutions to improve efficiency and accessibility in digital asset management and real-time payments.

Zgodovina cene Zebec Network

ObdobjeCena
Zdaj0,001604€
Pred enim dnem0,001571€
Pred enim tednom0,001641€

Cena Zebec Network je padajoče

Vrednost Zebec Network je 0,001604€. To pomeni, da boš za nakup 5 ZBCN moral plačati 0,008019€. Nasprotno, s 1,00€ boš lahko kupil skupno 623,52303523 ZBCN, medtem ko bi ti 50,00€ omogočil nakup 31.176,15176152 ZBCN.

V zadnjih 7 dneh je cena Zebec Network zmanjšano za −2,24%. Medtem, v zadnjih 24 urah, se je cena spremenila za +2,11%.

Pretvorba ZBCN v EUR

Količina02. 08. 2026, 09:20
0.5 ZBCN0,000802€
1 ZBCN0,001604€
2 ZBCN0,003208€
5 ZBCN0,008019€
10 ZBCN0,0160€
50 ZBCN0,0802€
100 ZBCN0,1604€
500 ZBCN0,8019€
1000 ZBCN1,60€

Pretvorba EUR v ZBCN

Količina02. 08. 2026, 09:20
0,5000€311,76151762 ZBCN
1,00€623,52303523 ZBCN
2,00€1247,04607046 ZBCN
5,00€3117,61517615 ZBCN
10,00€6235,2303523 ZBCN
50,00€31.176,15176152 ZBCN
100,00€62.352,30352304 ZBCN
500,00€311.761,51761518 ZBCN
1.000,00€623.523,03523035 ZBCN

Kalkulator ZBCN v EUR

Kupite Zebec Network z največjo varnostjo

Kupite Zebec Network takoj prek Bit2Me. Ustvarjanje računa vam bo vzelo le nekaj minut, nato pa boste lahko kupovali, shranjevali, izmenjevali in prodajali Zebec Network prek Bit2Me Wallet.

Kupite Zebec Network

Zbirke

Viri

Kaj lahko storite z Zebec Network (ZBCN)?

Zakaj uporabljati Bit2Me za spremljanje cene Zebec Network (ZBCN)?

Tržni podatki v realnem času

Spremljajte ceno Zebec Network z grafikoni v živo, ključnimi metrikami in posodobitvami trga na Bit2Me.

Platforma regulirana v EU

Bit2Me je registriran pri Banki Španije in deluje v skladu s standardi MiCA v Evropski uniji.

Celovit kripto paket

Dostopajte do več kot 400 kriptovalut, Wallet, Pro, Earn in Card z ene platforme.

Podpora strankam 24/7

Prejmite pomoč v svojem jeziku, kadar koli jo potrebujete, prek več podpornih kanalov.

Pogosta vprašanja o Zebec Network (ZBCN)

Odprite svoj račun zdaj in prejmite 15€

Registrirajte se na najbolj enostavni, varni in celoviti platformi na svetu

Začnite zdaj
Začnite uporabljati kriptovalute