Kyber Network
CHF
KNC / CHF

Calculator Kyber Network naar Zwitserse frank — live wisselkoers

Bekijk hoeveel Kyber Network nu waard is in Zwitserse frank. Bereken elk bedrag, vergelijk wisselkoersen en beslis met actuele KNC/CHF-marktdata.

Live prijs · MiCA-gereguleerd · Meer dan 313 cryptovaluta

Cryptocalculator

Kyber Network
1 KNC=

Indicatieve marktprijs. Het werkelijke tarief kan variëren door kosten en spread.

Laden...

Kyber NetworknaarCHF— Marktgegevens

Fr 0,1208+1,88%7d: +5,09%

Marktkapitalisatie

Fr25,6M

24 uur volume

Fr1,67M

Maximaal aanbod

252,3M

Circulerend aanbod

241,05M

Type

currency

De prijs van Kyber Network is stijgend

De waarde van Kyber Network is Fr 0,1208. Dat wil zeggen, om 5 KNC te kopen, moet je Fr 0,6041 betalen. Aan de andere kant, met Fr 1,00 kun je in totaal 8,27674637 KNC kopen, terwijl Fr 50,00 je in staat zou stellen om een aankoop van 413,83731853 KNC te doen.

In de afgelopen 7 dagen is de prijs van Kyber Network met toegenomen +5,09% geweest. Terwijl, in de afgelopen 24 uur, de prijs met +1,88% is veranderd.

Conversie KNC naar CHF

Hoeveelheid21-09-2026, 18:04
0.5 KNCFr 0,0604
1 KNCFr 0,1208
2 KNCFr 0,2416
5 KNCFr 0,6041
10 KNCFr 1,21
50 KNCFr 6,04
100 KNCFr 12,08
500 KNCFr 60,41
1000 KNCFr 120,82

Conversie CHF naar KNC

Hoeveelheid21-09-2026, 18:04
Fr 0,50004,13837319 KNC
Fr 1,008,27674637 KNC
Fr 2,0016,55349274 KNC
Fr 5,0041,38373185 KNC
Fr 10,0082,76746371 KNC
Fr 50,00413,83731853 KNC
Fr 100,00827,67463706 KNC
Fr 500,004.138,37318532 KNC
Fr 1.000,008.276,74637064 KNC

Koop Kyber Network tegen de prijs die je net berekende

Je hebt de CHF-wisselkoers gezien. Zet de volgende stap op Bit2Me met dezelfde transparantie en marktprijs.

Koop Kyber Network nu

Wat is Kyber Network?

At the current rate, 1 KNC equals Fr 0,1208 in CHF. Fr 100,00 converts to approximately 827,67463706 KNC KNC. Use the live calculator below for any amount. Ranked #216 globally by market cap.

KNC is de nutstoken van Kyber Network, een multicadena liquiditeitsprotocol dat de liquiditeit van verschillende bronnen verbindt om de beste tarieven te bieden en de rendementen van zijn gebruikers te maximaliseren. Dit protocol stelt ontwikkelaars in staat om applicaties te bouwen zonder zich zorgen te maken over de liquiditeit, terwijl gebruikers toegang hebben tot een gebruiksvriendelijk platform voor tokenuitwisseling.

Calculator, converter en live Kyber Network/Zwitserse frank-koers

  • Calculator Kyber Network naar Zwitserse frank

    Bereken elk bedrag direct met de huidige KNC/CHF-marktkoers.

  • Hoeveel is Kyber Network waard?

    Bekijk de equivalentie van 1 KNC in CHF en converteer elk bedrag zonder account.

  • Cryptocalculator

    Converteer Kyber Network en 320+ assets naar CHF, USD en andere valuta op Bit2Me.

Klaar om Kyber Network te kopen?

Sluit je aan bij miljoenen gebruikers op het MiCA-gelicentieerde Europese cryptoplatform. Koop Kyber Network in minuten met veilige custody en support in je taal. Gratis account · Geen lock-in

Account aanmaken

Gratis account · Geen lock-in

Account aanmaken

Download de Bit2Me-app

Handel binnen enkele minuten in crypto via je telefoon met de Bit2Me-app.

Waarom Bit2Me gebruiken om de Kyber Network-prijs (KNC) te volgen?

Marktgegevens in realtime

Volg de Kyber Network-prijs met live grafieken, belangrijke statistieken en marktupdates op Bit2Me.

In de EU gereguleerd platform

Bit2Me is geregistreerd bij de Bank of Spain en opereert volgens MiCA-normen in de Europese Unie.

Volledige crypto-suite

Krijg toegang tot meer dan 400 cryptocurrencies, Wallet, Pro, Earn en Card via één platform.

Klantenservice 24/7

Krijg hulp in uw taal, wanneer u die nodig hebt, via meerdere supportkanalen.

Veelgestelde vragen over de calculator van Kyber Network

Open nu je account en ontvang 15€

Registreer je op het gemakkelijkste, veiligste en meest complete platform ter wereld

Begin nu
Begin met het gebruik van cryptocurrencies